Banner
Banner
Banner

Obrotowa meblościanka

Marzec 19th, 2012

Wiadomą rzeczą jest, że człowiek potrafi się dostosować do niesprzyjających sytuacji. Często więc, gdy coś zawodzi, bądź jest nie tak jak trzeba, to zawsze zdarza się, że taki Kowalski czy Nowak wymyślą coś, co pomoże im funkcjonować w miarę normalnie. Tak jest w przypadku domu czy mieszkania – kiedy coś się zepsuje zawsze znajdzie się jakiś sposób, by to naprawić, bądź stworzyć coś nowego. Co w przypadku gdy nasze mieszkanie jest małe, a my potrzebujemy więcej miejsca nie tylko w znaczeniu przestrzennym, ale także wtedy, gdy nie mamy czegoś gdzie postawić?
Idealnym rozwiązaniem dla ludzi mieszkających w kawalerkach, gdzie nierzadko zdarza się, że salon jest połączony z sypialnią i nie ma możliwości oddzielenia tych dwóch pomieszczeń, jest obrotowa meblościanka. Jak ona działa? Mianowicie jest ona ruchoma i możemy nią sterować według własnych widzimisię. Z jednej strony możemy trzymać jakieś rzeczy z salonu, zaś druga strona to część przynależąca do sypialni. Dzięki temu wszyscy są zadowoleni i nie ma potrzeby rozdzielania dwóch pokoi.
Meblościanka obrotowa może dzielić mieszkanie na poszczególne funkcje dzięki czemu jest dość praktyczna. Możemy dzięki niej zaoszczędzić sporo miejsca, dzięki czemu pokój wygląda na bardziej przestrzenny i nie ma problemu z ciasnotą. Można spokojnie obejrzeć telewizor zarówno w salonie z przyjaciółmi, jak i przed snem, gdy leżymy już w ciepłym łóżeczku i wcale nie mamy zamiaru z niego wychodzić. Zdawać by się mogło, że coś takiego nie jest możliwe, gdy telewizor stoi w jednym miejscu. Tutaj wystarczy obrócić meblościankę o 180 stopni, po czym cieszyć się swoimi ulubionymi programami z perspektywy własnego łóżka.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Wyposażenie domu