Banner
Banner
Banner

Podłoga z jesionu

Maj 19th, 2012

Jesion jest drewnem, które ma naprawdę sporo różnorakich zalet. Dlatego też trudno się dziwić, że to bardzo piękne, jednocześnie wytrzymałe i barwne drewno cieszy się spora popularnością jeśli chodzi o surowiec, z którego wykonuje się podłogi. Jest to nie tylko połączenie bardzo mocnego i jednocześnie niezwykle stylowego drewna. Jesionowe podłogi mają magiczną moc.
Główną cechą charakterystyczną drewna jesionowego jest niewątpliwie zróżnicowanie kolorystyczne dzięki czemu każdy miłośnik drewnianych podłóg znajdzie coś dla siebie. Jasne kolory, często nawet w obrębie tego samego elementu komponują się bardzo efektowanie z ciemnymi brązami, a także spokojnymi żółto-brązowymi kolorami. Podłogi z jesionu są świetne jeśli chodzi o projektowanie wnętrz w różnych stylach, przy zupełnie odmiennej kolorystyce.
Co jeszcze sprawia, że podłogi z jesionu są magiczne? Przede wszystkim wyjątkowa tekstura tego drewna sprawia, że pasuje ono niemal do wszystkiego, zaś podłoga w tym stylu robi wrażenie niezależnie od wystroju wnętrza. W ten sposób podłoga jesionowa świetnie współgra z jagodowymi meblami, karminowymi, bądź w kolorach fuksji. Idealnie pasują także do wnętrz utrzymanych w zimnym, skandynawskim stylu.
Co więcej, dzięki swoim różnorakim właściwościom jesion może być również wykorzystywany, jeśli zdecydujemy się na ogrzewanie podłogowe. Jest ono odporne na wysokie temperatury, a co znaczące – nie ulega zniekształceniom pod ich wpływem, dlatego nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Warto więc zainwestować w taką drewnianą podłogę z jesionu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Podłogi