Banner
Banner
Banner

Różne dekoracje stołu

Wrzesień 19th, 2012

Stół w kuchni, w salonie, czy w jadalni można przyozdabiać w dowolne dekoracje. Wszystko zależy tak naprawdę od inwencji pani domu i od jej upodobań. Nierzadko przystrajanie stołów w różnych pokojach jest wywołane przez odpowiednie okazje do tego. Na przykład, z reguły dekoruje się stół w ramach większych świąt, takich ja Boże Narodzenie, czy Wielkanoc. Jednak tak naprawdę każda okazja jest dobra do tego, aby pięknie przystroić stół.
Czym najlepiej przystrajać? W lecie, lub na wiosnę sprawdzają się kwiaty, bądź różnorakie zielone dodatki takie jak bukszpan, czy gałązki drzewka oliwnego. Zagwarantuję one nie tylko świetny wygląd naszego stołu, ale również sprawią, że w pomieszczeniu będzie pachniało świeżo i wiosennie.
Na jesień sprawdzają się na stole zasuszone, kolorowe, jesienne liście. Jednak nie tylko. Warto tutaj również dobrać kolorystykę. O ile na wiosnę dominować będzie zieleń, w lecie różne odcienie żółci i pomarańczy, to na jesień najodpowiedniejsze będą różne brązy i raczej stonowane kolory. Zima to pora roku koloru białego, niebieskiego, bądź szarego – najlepiej jeśli odcienie te są ze sobą połączone w różnych kombinacjach.
Oprócz dodatków naturalnych – takich jak kwiaty czy gałązki drzewek oliwnych – mamy do czynienia z różnego rodzaju sztucznymi dekoracjami. Są one z reguły tematycznie dopasowane do aktualnej pory roku, do aktualnego okresu, czy świąt jakie właśnie w tym danym momencie są obchodzone. Każdy może znaleźć coś dla siebie i tak naprawdę nie trzeba być wybitnym dekoratorem wnętrz, aby skromnie i jednocześnie przytulnie wystroić własny dom, a szczególnie zaś stół przy którym zasiada się do posiłków.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Dekoracje