Banner
Banner
Banner

Schowek na rupiecie

Lipiec 19th, 2012

Niemal w każdym mieszkaniu, bądź domu, znajduje się takie pomieszczenie, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko. Począwszy od różnego rodzaju starych mebli, skończywszy na zabytkowym zegarku wujka Wiesława. Schowek na różnego rodzaju rupiecie jest potrzebny chyba każdemu, zaś jego główną funkcją jest dawać miejsce wszystkiemu, co już nie jest potrzebne, a jednocześnie żal to wyrzucić.
Naturalną koleją rzeczy jest to, że niektóre sprzęty się zużywają, bądź niszczą na tyle, że nie da się ich już więcej używać. Jednak z drugiej strony szkoda cokolwiek wyrzucać, bowiem kto wie, może się to jeszcze przydać – mimo że z reguły wcale tak nie jest. Wszystko to jest więc trzymane w jednym pomieszczeniu w domu. Jest to swego rodzaju strefa, gdzie można znaleźć wszystko. Dlatego jeśli niewiadomo gdzie coś się znajduje to duże prawdopodobieństwo, że znajdzie się to w schowku na rupiecie.
Gdzie taki schowek można zrobić? Dość popularnym miejscem jest strych – gdy nie można zagospodarować go w pokoje mieszkalne tworzy się z niego rupieciarnię, aby na coś się przydał. Dlatego z reguły to tam trafia wszystko co z pozoru niepotrzebne. Innym miejscem przeznaczonym na taki schowek może być piwnica – jednak to nie zawsze jest takie pewne, bowiem gospodynie domowe przechowują w piwnicach z reguły przetwory na zimę.
Podsumowując: schowek na rupiecie warto mieć, nie ważne gdzie, ważne by był. Dlaczego? Chyba każdy ma problem z tym żeby cokolwiek wyrzucić, zwłaszcza jak się do czegoś przywiązało emocjonalnie. Dlatego rozwiązaniem tego problemu może być schowek na rupiecie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Ozdoby domowe