Banner
Banner
Banner

Skórzana podłoga

Sierpień 19th, 2012

Zachcianki, jakie człowiek może nagle poczuć mogą być różne, mieć różne podłoże i być związane z czymś innym. Kobiecie w ciąży może zachcieć się śledzia z lodami, zaś dziecko może nagle poczuć pragnienie zjedzenia cukierka. Natomiast jakie zachcianki mogą spotkać świeżo upieczonych małżonków, który właśnie meblują swoje mieszkanie? Ano owi małżonkowie mogą sobie zażyczyć… podłogę ze skóry.
Jest to bardzo elegancka wersja wykończeń mieszkaniowych. Warto zauważyć, że podłogi skórzane bardzo rzadko się spotyka. Dlatego dla niektórych dziwna wydaje się taka zachcianka. I mimo że droga, to zapewne warta swoich pieniędzy. Dlaczego?
Jest to bardzo nowatorska propozycja urządzania wnętrz. No i trzeba przyznać, że propozycja niezwykła i pełna uroku. Skórzane podłogi bowiem wyglądają oryginalnie i luksusowo – nieważne czy w tradycyjnie urządzonych wnętrzach, czy też może tych bardziej nowoczesnych.
Skórzane podłogi oferowane są w dwóch różnych formatach i stylach – można je nabyć zarówno w formie desek, jak i płytek. Wykonane są z różnego rodzaju niewykorzystanych materiałów skórzanych. Posiadają korkowe podłoże, dzięki czemu są wytrzymałe. Ponadto, wzmocnione są dodatkowym rdzeniem ze spracowanych włókien drzewnych.
Podłogi skórzane to na pewno pomysł innowacyjny. Jednak trzeba wiedzieć, że prezentują się one w mieszkaniach niebywale i jest to pewne urozmaicenie dla oka. Oprócz tego są bardzo wygodne, co daje wolną drogę miłośnikom chodzenia po domu bez skarpetek czy papci. Warto więc wziąć pod uwagę właśnie taki styl wykończenia domu czy mieszkania.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Opublikowano w: Podłogi